Champion produkciju kopš 1955. gada ražo Beļģijā dibinātā kompānija Wolf Oil Corporation, kas ir viens no lielākajiem un vecākajiem neatkarīgiem auto eļļošanas materiālu piegādātājiem Eiropā. Champion produkciju augsti novērtējuši daudzi auto industrijas pārstāvji. Tādi pasaules autobūves giganti kā Honda, Opel, Chevrolet, Isuzu, Cadillac un citi Champion eļļas iekļāvuši savā oriģinālkomplektācijā.

 Produktu piedāvājums ir ļoti plašs, un domāts visu autobraucēju vajadzību apmierināšanai, tāpēc ir ļoti svarīgi no šī produkcijas sortimenta izvēlēties eļļu, kas der tieši Jūsu braucamrīkam.

Kāda tieši eļļa vai smērviela piemērota Jūsu transporta līdzeklim?

Moto transmisijas eļļa :

CHAMPION TRANSLUBE 10W30 80W (2001)

CHAMPION TRANSLUBE 10W30, 80W ir īpaša eļļa kārbām ar integrētu sajūgu 2-taktu dzinēju motociklos. Tās īpašais sastāvs nodrošina vieglu ātrumu pārslēgšanu un kontrolē sajūga slīdēšanu priekš vienmērīgas braukšanas. Paredzēts visa veida ātrumkārbām ar sajūgu eļļas rezervuārā. Atbilst ražotāju prasībām, kad ieteicams izmantot SAE 10W30-tipa motoreļļas vai SAE 80W tipa transmisijas eļļas. Lieliskas attīrošas īpašības sajūga pārklājumam. Ļoti izturīga eļļas kārta un laba izturība pie ekstremālas slodzes.

Motoreļļa transportam ar 2-taktu dzinējiem :

Sintētiska

CHAMPION CHRONO 2T (29195)

CHAMPION CHRONO 2T ir pilnībā sintētiska eļļa 2-taktu dzinējiem, lai iegūtu augstu veiktspēju, pilnībā novēršot dūmu veidošanos. Paredzēta jauktai eļļošanai vai pie eļļas iesmidzināšanas. Uztur tīru izplūdes sistēmu un motoru. Neuzkrāj oglekli un nerada dūmus ("samazināta dūmu izplūde"). Ļoti augsta eļļošanas pakāpe: piemērota ātrai darbībai. Piemērota lietošanai kopā ar visa veida degvielu (ar vai bez svina). Samazina berzi un nolietošanos. LIETOŠANA: Motoreļļa 2-taktu dzinējiem, paredzēta lai nodrošinātu augstu veiktspēju un braukšanu sporta sacīkstēs. Piemērota visa veida 2-taktu dzinējiem: motocikliem, motorolleriem, sacīkšu modeļos, utt. Dozēšana: 2 līdz 4%, ņemot vērā ražotāja ieteikumus.

   

CHAMPION SYNTH 2T (1905)

100% sintētiska smēreļļa ar gaisu dzesējamiem 2-taktu benzīna motoriem. Šī eļļa ir speciāli paredzēta motociklu 2-taktu motoriem ar jauktu vai atsevišķu eļļošanu. Tā nodrošina ievērojamu dzinēja tīrību, tai ir augsta eļļojamība un termiskā stabilitāte. Tā būtiski novērš izplūdes dūmu rašanos.

   

CHAMPION UNIVERSAL 2T BIO (1915)

Pilnīgi sintētiska eļļa šķidrumdzeses 2-taktu benzīna dzinējiem. Var izmantot arī ar gaisu dzesējamiem dzinējiem. Bioloģiski noārdāma, universāli pielietojama un viegli samaisāma ar benzīnu. Teicama dzinēja tīrība un izturība. Ātra bioloģiskā sadalīšanās.

Pussintētiska

CHAMPION SCOOTER 2T (29198)

Šī ir pussintētiska, iepriekš sagatavota eļļa, paredzēta 2-taktu benzīna dzinēju eļļošanai pie apstākļiem pilsētas satiksmē, kad ik pa brīdim jābremzē un jāuzsāk braukt. Šī eļļa nodrošina optimālu aizsardzību pret nodilumu pat pie ļoti augstas temperatūras. Sintētiskās sastāvdaļas novērš dūmu veidošanos, un izplūdes sistēmu uztur pilnīgi tīru. LIETOŠANA: Īpaši ieteicams izmantot motorolleriem. Piemērota arī motocikliem. Dozēšana: starp 2 un 4%, atkarībā no ražotāja ieteikumiem. Viegli maisāma ar benzīnu. Var izmantot arī atsevišķai eļļošanai. Efektīva aizsardzība pret dzirksteļu iekļūšanu un novērš virzuļa gredzenu pielipšanu.

   

CHAMPION SEMI-SYNTH 2T (1908)

Pussintētiska, iepriekš atšķaidīta eļļa, kas paredzēta divtaktu benzīna dzinēju eļļošanai ar augstu energopiesātinājumu. Šī eļļa apvieno lielisku slidenumu ar augstu termoizturību. Viegli samaisāma ar benzīnu un sniedz efektīvu aizsardzību pret nogulšņu veidošanos.

Minerāla

CHAMPION FUN 2T (1918)

Šī eļļa ir paredzēta gaisa dzesēšanas 2-taktu benzīna dzinējiem, kā lietošanai atsevišķi tā arī sajaukumā ar benzīnu. Ieteicams lietot ikdienā. Tā ir iepriekš sagatavota, lai vieglāk būtu jaucama ar benzīnu. Tā nodrošina labu aizsardzību pret pārkaršanu un nogulšņu veidošanos virzuļiem un gredzeniem. LIETOŠANA: Šo eļļu var izmantot jaunākiem un vecākiem dzinējiem. Sevišķi kaislīgai, ātrai motobraukšanai ir ieteicams izmantot CHAMPION 2T CHRONO. Dozēšana: 3 līdz 4% atkarībā no ražotāja ieteikumiem.

   

CHAMPION RACING 2T (29193)

100 % sintētiska uzlabota motoreļļa 2-taktu dzinējiem, kas paredzēta sacīkšu dzinējiem, kur eļļošana tiek veikta miksējot. Tai ir sevišķi augsta eļļošanas pakāpe, kā rezultātā nolietojums tiek samazināts līdz minimumam. Pateicoties teicamajām attīrīšanas īpašībām, tiek novērsta gredzena pielipšana un nogulsnes. Uzlabota veiktspēja. Var lietot kopā ar degvielu ar augstu oktāna skaitli. LIETOŠANA: Šī eļļa ir paredzēta izmantošanai sacīkstēs, kad nepieciešama jaukta eļļošana: slegtās trases, šosejas, motokrosa, enduro, kvadriciklu un triāla sacīkstēs. Dozēšana: ātrums: 3 pie 4% motokrosam: 2%.

   

CHAMPION UNIVERSAL 2T (1900)

Eļļa ar gaisu dzesējamiem 2-taktu benzīna motoriem. Piemērojama tehnikās, kurās bāka ir piepildīta ar benzīna un eļļas maisījumu, un ar atsevišķām bākām. Šī eļļa ir viegli sajaucama ar benzīnu un nodrošina labu virzuļu un sekciju aizsardzību pret pārkaršanu.

   

CHAMPION OUTBOARD 2T TC-W3 (1912)

Eļļa ārējiem 2-taktu dzinējiem ar ūdens dzesēšanu, kas atbilst specifikācijām NMMA (Nacionālā Jūras Tehnikas ražotāju asociācija) TC-W3. Tās bezpelnu saturs novērš nogulsnējumu veidošanos, priekšaizdedzes un aizdedzes sveču aizsērēšanos. Augsta aizsardzība pret koroziju un rūsu.

   

CHAMPION AGRILINE 2T (1909)

Šī ir izcila motoreļļa divtaktu dzinējiem, kuras pamatā ir sintētiskas sastāvdaļas, kas apvieno lielisku eļļošanas spēju ar minimālām nogulsnēm un ļoti augstu termoizturību. Iepriekš atšķaidīta vieglākai lietošanai. Tās īpašā formula samazina izplūdes dūmu veidošanos.

 

Motoreļļa transportam ar 4-taktu dzinējiem :

Sintētiska

CHAMPION RACING 4T 5W50 ESTER (29183)

Šī ir pilnīgi sintētiska eļļa, kas paredzēta 4-taktu dzinējiem, tā īpaši izgatavota sacīkstēm, kas norisinās smagos apstākļos (slegtās trases, motokross, enduro, kvadricikli). Tā nodrošina ārkārtīgi augstu eļļošanas pakāpi un samazina berzi un nolietošanos, tādējādi uzlabojot motocikla veiktspēju un kalpošanas laiku. LIETOŠANA: Šī motoreļļa ir īpaši izveidota motociklu sportam (šosejas un sacensību), bet to var izmantot arī mazāk noslogotos dzinējos, kas tiek izmantoti pilsētas satiksmē un uz šosejas. Pielāgota dzinējiem ar integrētu ātrumkārbu, bez sajūga izslīdēšanas riska. Bez problēmām iztur augstas temperatūras un samazina nogulsnes.

   

CHAMPION PRO SCOOTER 4T 5W40 (29187)

Pilnīgi sintētiska eļļa 4-taktu dzinējiem, īpaši piemērota lietošanai motorolleriem. Tā nodrošina ļoti labu eļļošanu, maksimālu dzinēja jaudu un samazina nodilumu. Šī eļļa viegli iztur augstu temperatūru un samazina nogulsnes. Teicama dzinēja tīrība un izturība. Nevainojama aizsardzība. Ļoti augsta temperatūras stabilitātes pakāpe.

   

CHAMPION RACING 4T 15W50 ESTER (29182)

Pilnīgi sintētiska eļļa 4-taktu dzinējiem, kas paredzēta sacīkstēm (šosejas, krosa, enduro, kvadraciklu). Tā samazina berzi un nodilumu, pagarina motocikla veiktspējas un kalpošanas laiku. Teicama dzinēja tīrība un izturība. Nevainojama aizsardzība. Ļoti augsta stabilitātes pakāpe.

Pussintētiska

CHAMPION CHRONO 4T 15W50 (29186)

Šī ir sintētiskas bāzes eļļa 4-taktu dzinējiem, paredzēta lietošanai gan pie normālas, gan intensīvas slodzes. Uzlabotā eļļas formula novērš sajūga slīdēšanu mitrumā un tai piemīt teicama izkliedējoša un tīroša iedarbība. Eļļa dzinējam nodrošina optimālu aizsardzību un ilgāku kalpošanas laiku. LIETOŠANA: Šī motoreļļa ir paredzēta lietošanai gan pie normālas, gan ātras braukšanas apstākļiem pilsētas satiksmē un uz šosejas visu veido motocikliem: Šosejas, krosa/triāla (4T), enduro, kvadricikliem. Sacīkstēm, kas norisinās ļoti smagos apstākļos, izmantojiet CHAMPION RACING 4T 5W50.

   

CHAMPION CHRONO 4T 10W40 (29185)

Šī ir sintētiskas bāzes eļļa 4-taktu dzinējiem, paredzēta lietošanai gan pie normālas, gan intensīvas slodzes. Uzlabotā eļļas formula novērš sajūga slīdēšanu mitrumā un tai piemīt teicama izkliedējoša un tīroša iedarbība. Eļļa dzinējam nodrošina optimālu aizsardzību un ilgāku kalpošanas laiku. LIETOŠANA: Šī motoreļļa ir paredzēta lietošanai gan pie normālas, gan ātras braukšanas apstākļiem pilsētas satiksmē un uz šosejas visu veido motocikliem: Šosejas, krosa/triāla (4T), enduro, kvadricikliem. Sacīkstēm, kas norisinās ļoti smagos apstākļos, izmantojiet CHAMPION RACING 4T 5W50.

   

CHAMPION MOTOGEAR 75W90 GL 5 (29209)

Sintētiskas bāzes transmisijas eļļa ar sevišķi augstu viskozitātes indeksu. Tā parāda teicamu plūstamību pie zemas temperatūras un pagarina eļļas un mehānismu kalpošanas ilgumu. Nevainojama darbībā. Ilgs transmisijas mūžs. Uzlabota izturība pret eļļas nolietošanos.

   

CHAMPION CHRONO 4T 10W50 (29184)

Sintētiskas bāzes eļļa 4-taktu dzinējiem normālai un intensīvai lietošanai. Uzlabotā formula ekstrēmi augsta spiediena piedevām mehāniskām ātrumkārbām. Tā novērš sajūga slīdēšanu. Teicama dzinēja tīrības un izturības pakāpe. Nevainojama aizsardzība. Teicama viskozitātes stabilitātes pakāpe.

   

CHAMPION CHRONO 4T 10W60 (29189)

Sintētiskas bāzes eļļa 4-taktu dzinējiem saspringtos apstākļos, piemēram, sacīkšu vai karstā klimatā . Uzlabotā formula ekstrēmi augsta spiediena piedevām mehāniskām ātrumkārbām. Teicama dzinēja tīrības un izturības pakāpe. Nevainojama būtiskāko detaļu aizsardzība. Teicama viskozitātes stabilitātes pakāpe.

   

CHAMPION OUTBOARD 4T 10W30 (1925)

Pussintētiska 4-taktu motoreļļa, kas atbilst NMMA FCW prasībām. Tā satur molibdena/cinka tehnoloģijas pret-nodiluma paketi un nodrošina spēcīgu aizsardzību pret koroziju. Teicama dzinēja tīrība un izturība.

   

CHAMPION IN-OUTBOARD 4T 25W40 (1956)

Pussintētiska 4-taktu motoreļļa, kas atbilst NMMA FCW prasībām. Tā satur molibdena/cinka tehnoloģijas pret-nodiluma paketi un nodrošina spēcīgu aizsardzību pret koroziju. Teicama dzinēja tīrība un izturība.

Minerāla

CHAMPION FUN 4T 15W40 (29188)

Vissezonas kvalitatīva minerāleļļa dzinējiem, kas paredzēta ikdienas lietošanai, nelieliem 4-taktu dzinējiem. Tās formula ir pielāgota integrētām ātrumkārbām, sevišķi piemērota tā ir ierastai lietošanai mazākos 4-taktu dzinējos. Tā arī ir piemērota vecākas tehnoloģijas dzinējos. LIETOŠANA: Tā ir paredzēta ikdienas lietošanai un lietošanai pilsētas satiksmē braucamrīkiem ar mazākiem dzinējiem, piemēram, motorolleriem, motocikliem un mopēdiem ar 4-taktu dzinējiem. Kaislīgiem motobraucējiem mēs rekomendējam izmantot CHAMPION CHRONO 4T 10W40.

   

CHAMPION MOTOGEAR 80W90 GL 5 (29308)

Paaugstinātas slodzes izturības smērviela mehāniskām ātrumkārbām, ar īpaši izstrādātu formulu, kas atbilst visspecifiskākajiem ekspluatācijas apstākļiem: liels ātrums, triecienslodze, liels griezes moments pie zema ātruma. Viegla pārnesumu pārslēgšana. Ilgs transmisijas mūžs.

   

CHAMPION CHRONO 4T 20W50 (29447)

Augstas kvalitātes motoreļļa 4-taktu motocikliem ar neintegrētām pārnesumkārbām un ar sauso sajūga sistēmu. Tai ir laba izturības un oksidēšanās pakāpe un optimālas attīrošas un izkliedējošas īpašības. Dzinēja aizsardzība un tīrība.

   

CHAMPION V TWIN 4T 20W50 (29147)

Augstas kvalitātes eļļa motocikliem, kas izveidota V-Twin dzinējiem (Harley Davidson), un darbojas arī pie augstas temperatūras. Tā aizsargā dzinēju pret nolietošanos un nodrošina to, ka dzinējs darbojoties ir vēsāks un tīrāks. Teicama dzinēja veiktspēja. Atbilstoša sistēmu aizsardzība.

   

CHAMPION AGRILINE 4T SAE 30 SJ (1503)

Motoreļļa, kas īpaši izstrādāta mūsdienu 4-taktu benzīna dzinējiem. Īpašais sastāvs nodrošina perfektu iekārtas darbību un izcilu aizsardzību pret netīrumiem un nogulsnējumiem.

   

CHAMPION AGRILINE 4T 10W30 (13125)

Zemas viskozitātes motoreļļa benzīna un dīzeļdzinējiem. Apvieno labu plūstamību zemā temperatūrā ar zemu pelnu saturu, vienlaicīgi uzturot izcilas mazgājošas un disperģējošas īpašības.

   

CHAMPION AGRILINE 4T 15W40 (1406)

Motoreļļa, kas īpaši pielāgota mūsdienu 4-taktu benzīna dzinējiem. Īpašais sastāvs nodrošina perfektu iekārtas darbību un izcilu aizsardzību pret netīrumiem un nogulsnējumiem.

Eļļas motodakšām-amortizatoriem :

Minerāla

CHAMPION FORK OIL 5W (4655)

Dakšu eļļa nodrošina optimālu eļļošānas kontroli dažādās temperatūras amplitūdās. Tās izcilās pretkorozijas, pretputu veidošanās un pretnodiluma īpašības nodrošina ilgu kalpošanas laiku. Nevainojama viskozitātes stabilitāte. Teicamas īpašības, kas novērš putu veidošanos.

   

CHAMPION FORK OIL 10W (4656)

Dakšu eļļa nodrošina optimālu eļļošānas kontroli dažādās temperatūras amplitūdās. Tās izcilās pretkorozijas, pretputu veidošanās un pretnodiluma īpašības nodrošina ilgu kalpošanas laiku. Nevainojama viskozitātes stabilitāte. Teicamas īpašības, kas novērš putu veidošanos.

   

CHAMPION FORK OIL 15W (4657)

Dakšu eļļa nodrošina optimālu eļļošānas kontroli dažādās temperatūras amplitūdās. Tās izcilās pretkorozijas, pretputu veidošanās un pretnodiluma īpašības nodrošina ilgu kalpošanas laiku. Nevainojama viskozitātes stabilitāte. Teicamas īpašības, kas novērš putu veidošanos.

   

CHAMPION FORK OIL 20W (4658)

Dakšu eļļa nodrošina optimālu eļļošānas kontroli dažādās temperatūras amplitūdās. Tās izcilās pretkorozijas, pretputu veidošanās un pretnodiluma īpašības nodrošina ilgu kalpošanas laiku. Nevainojama viskozitātes stabilitāte. Teicamas īpašības, kas novērš putu veidošanos.

 

Kontakti

Rezerves daļas:        22008868
Serviss:                   26424253
Riepu tirdzniecība:     29212126
Riepu serviss:           22008869
Virsbūvju remonts:     28329537

Darba laiks

Pirmdien - Piektdien 8.00 - 18.00
Sestdien - 9.00 - 15.00
Svētdien - slēgts


Aptauja

Kas Jums ir noteicošais izvēloties vasaras riepas