Pie mums ir iespējams iegādāties visu veidu moto riepas no slaveniem pasaules ražotājiem – Pirelli, Metzeler, Sava, Maxxis.

Mūsu piedāvājumā ir kvalitatīvas riepas visiem moto segmentiem:

Riepas motošosejai:

Riepas maksimālai veiktspējai, kas paredzētas motošosejas sacensībām, dažas no tām arī licencētas ielas satiksmei.

  • Diablo Superbike - šosejas sliki, kas paredzēti sausas sporta trases apstākļiem, iedalās riepas sastāva cietībās no SC0 (mīkstākais sastāvs) līdz SC3 (cietākais sastāvs), piemērojami konkrētā asfalta un braucēja vajadzībām.
  • Diablo Wet un Rain - Mitra seguma un lietus riepas, protektora izskats atšķirīgs katram riepas izmēram lai nodrošinātu maksimālu ūdens izvadītspēju un saķeri ar segumu arī lietainā laikā.
  • Diablo Supercorsa (riepas licencētas arī koplietošanas ceļiem) SC – grieztais sporta sliks, iespējamas dažādas cietības, SP – universālas cietības riepas.

MOTO MOTO MOTO

Riepas ielas motocikliem, čoperiem :

Koplietošanas ceļiem paredzētas riepas no jaudīgākā superbaika līdz mierīgākajam ielas braucamajam.

Katram ielai paredzētam motociklam ir noteikts tā riepu slodzes un maksimālā ātruma indekss, bet papildus var izvēlēties arī riepas protektoru un sastāvu katra braucēja vajadzībām, piemēram:

  • Diablo Rosso Corsa – Sastāvs sadalīts trijās zonās, vidējā daļa cietāka, lai nodrošinātu ilgāku riepas lietošanas laiku, bet malas mīkstākas lai nodrošinātu papildus saķeri līkumos.
  • Angel ST – ļoti populāra riepa jaudīgu motociklu ielas lietošanai, arī auksa riepa spēs nodrošināt maksimālu drošību jebkuros laika apstākļos. Inovatīvs riepas sastāvs spēs nodrošināt ilgāku kalpošanas laiku.
  • Night Dragon – stilīga riepa, stilīgiem motocikliem. Pieejama gan Harley markas motocikliem, gan arī metriskajiem kruīzeriem, nodrošinās labāko saķeri un kvalitāti, kā arī stilīgu protektoru.

MOTO MOTO MOTO

Riepas enduro motocikliem :

Riepas dažādu ceļu apstākļiem, lietojamas gan uz koplietošanas ceļiem, gan grunts segumiem.

Izmantojamas dažādiem mērķiem, sākot no asfalta lietošanas, retos gadījumos tikai nobraucot uz grunts seguma, beidzot ar grunts riepām kas paredzētas tikai īsiem pārbraucieniem pa asfalta ceļiem. Viss atkarīgs no konkrētā motocikla un braucēja mērķa.

MOTO MOTO MOTO

Motokrosa riepas :

Sporta riepas motokrosam un treniņiem, dažādu sastāvu un protektora, piemērotas visdažādākajam grunts segumiem.

Atkarībā no braucēja izvēlētās brauciena vietas un grunts sastāva ir jāizvēlas arī riepas, kas iedalās pēc segumiem no mīkstām Soft (paredzētas smiltīm vai sniegam) līdz cietām Hard (paredzētas klinšainam apvidum, akmeņiem). Vispopulārākā sportistu izvēle ir vidēji mīkstais Mid Soft 32 protektors, kas nodrošina labu saķeri, attīrīšanos un ir pietiekami izturīgs lielākai daļai Latvijas moto trasēm.

MOTO MOTO MOTO

Riepas motorolleriem, skūteriem :

Riepas dažādiem braukšanas apstākļiem, pēc Jūsu izvēles.

Augstas veiktspējas motorolleriem piedāvājumā arī ļoti augstas klases riepas Diablo Scooter un GTS. Kurjeru un smagu slodžu vajadzībām SL90 kas nodrošinās izturību un lēnu nodiluma pakāpi. Kā arī riepas ML12 un ML75 būs piemērotas nelielas kubatūras mopēdiem.

MOTO MOTO MOTO

Riepas kvadracikliem (ATV) :

Mūsu sortimentā pieejamas riepas gan sporta, gan 4x4 bezceļu kvadracikliem.

  • Sporta kvadraciklu populārākās riepas ir jau par leģendu kļuvušās RAZR vai jaunās RAZR2 no Maxxis, to priekšrocības pierādītas ar neskaitāmām uzvarām pasaules čempionātos.
  • 4x4 kvadracikliem pieejams plašs klāsts protektoru, no dažāda seguma riepām BIGHORN, līdz ekstrēmajām dubļu riepām MUDZILLA no Maxxis.

MOTO MOTO MOTO

Riepu tirdzniecība

Tālr. 29212126, 64161955

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Riepu serviss

Tālr. 22008869

Kontakti

Rezerves daļas:        22008868
Serviss:                   26424253
Riepu tirdzniecība:     29212126
Riepu serviss:           22008869
Virsbūvju remonts:     28329537

Darba laiks

Pirmdien - Piektdien 8.00 - 18.00
Sestdien - 9.00 - 15.00
Svētdien - slēgts


Aptauja

Kas Jums ir noteicošais izvēloties vasaras riepas