Akumulatori

Ierodoties autoveikalā, lai iegādātos akumulatoru, galvenais ir zināt savas automašīnas tehniskos parametrus - dzinēja tilpumu, veidu un automašīnas marku, modeli. Šeit noderēs arī automašīnas tehniskā pase.Pārdevējs - konsultants palīdzēs orientēties tehniskajos parametros, konsultēs par katra piedāvātā akumulatora īpatnībām, un ar kataloga palīdzību piedāvās tieši Jūsu vajadzībām atbilstošāku risinājumu, kā arī garantiju un nepieciešamo servisu.

Kad akumulators ir nopirkts:

  1. Katrs akumulators tiek tirgots kopā ar lietošanas pamācību - garantijas talonu, kas noteikti ir jāizlasa pirms akumulatora ekspluatācijas sākuma.
  2. Tiklīdz rodas kaut nelielas problēmas ar akumulatoru, noteikti jāgriežas garantijas servisā.
  3. Vismaz reizi 6 mēnešos vai pie pirmā nedrošā starta, pārbaudīt akumulatora uzlādes līmeni.

SVARĪGI - iegādājoties akumulatoru, pieprasiet, lai pārdevējs pārbauda akumulatora uzlādes līmeni, kurš NEDRĪGST BŪT ZEMĀKS PAR 12,5V, un to ieraksta garantijas talonā!

Akumulatora ekspluatācija ziemā – to ir svarīgi zināt!

Daudziem autovadītājiem ir pazīstama situācija, kad ziemas aukstajā laikā automobilis atsakās darboties, jo akumulators ir nepietiekami uzlādēts. Visbiežāk no darba kārtības akumulatora bateriju izved tieši tā nepareiza ekspluatācija. Jāatceras, ka ziemā akumulatora baterija darbojas pastiprinātā režīmā, un, lai tas efektīvi veiktu savas funkcijas – būtu elektriskās strāvas, nevis lieku raižu avots – ir nepieciešama nopietna pieeja akumulatora izvēlē, kā arī turpmākajā apkopē un ekspluatācijā.

ATCERIETIES!  Lai pēc katras automašīnas iedarbināšnas akumulatora uzlādes līmenis atgrieztos sākotnējā stāvoklī,  nepieciešams 20-30 minūtes ilgs brauciens normālā režīmā. Ja pārbraucīeni ir īsāki, akumulators pakāpeniski izlādējas un ir OBLIGĀTI nepieciešama tā uzlādēšana ik pēc 2-3 mēnešiem!

Kā izvēlēties kvalitatīvu akumulatoru ziemai?

Lai akumulators efektīvi veiktu savas funkcijas, to nepieciešams iegādāties specializētajos veikalos, kur prece ilgi neuzkavējas, jo ilgstošas glabāšanas gadījumā akumulators sāk zaudēt savas īpašības. Ja nosauksiet sava transportlīdzekļa pamatparametrus, kā arī braucienu tipu (gari/ īsi) un to biežumu, konsultants piemeklēs transportlīdzeklim vislabāk piemērotu akumulatoru. Tādos centros tiek īstenota arī pareiza akumulatoru bateriju glabāšana, kas garantē to turpmāku ekspluatāciju bez jebkādām problēmām.

 

Kas jāņem vērā, ekspluatējot akumulatoru ziemā?

Jāatceras, ka ziemas periodā tieši no akumulatora uzlādes līmeņa ir atkarīgs, cik ātri sāks strādāt automobiļa dzinējs. Uzlādes līmenis ir tieši atkarīgs no automobiļa ekspluatācijas apstākļiem. Tas nozīmē – ja bieži tiek darbināts dzinējs un braukti nelieli attālumi, akumulators praktiski neuzlādējas un tam ir nepieciešama papildus uzlādēšana. Speciālisti iesaka uzlādēt akumulatora bateriju ne retāk kā reizi 2-3 mēnešos, atkarībā no automobiļa ekspluatācijas apstākļiem.

Kādas automobiļa ierīces nodrošina akumulatora drošu darbību ziemas periodā?

Akumulators uzticami strādās, ja ar to saistītie mehānismi – ģenerators, starteris un citi elektrosistēmas elementi – darbosies korekti. Pirms ziemas sezonas sākuma derētu pievērst īpašu uzmanību elektrosistēmas elementu tehniskā stāvokļa pārbaudei.

Ko iesākt ar vecu, nedarbojošos akumulatoru?

Atgādinām, ka akumulators par 99% ir pārstrādājams produkts. To nekādā gadījumā nedrīkst izmest sadzīves atkritumos, jo tajā esošās bīstamās toksiskās vielas, nonākot apkārtējā vidē, var nodarīt nopietnu kaitējumu ekoloģijai. Utilizācijas problēmas risināšanai mēs piedāvājam speciālu akciju - atnesot savu veco akumulatoru, klients iegūst atlaid 10 % jauna akumulatora iegādei.

Kontakti

Rezerves daļas:        22008868
Serviss:                   26424253
Riepu tirdzniecība:     29212126
Riepu serviss:           22008869
Virsbūvju remonts:     28329537

Darba laiks

Pirmdien - Piektdien 8.00 - 18.00
Sestdien - 9.00 - 15.00
Svētdien - slēgts


Aptauja

Kas Jums ir noteicošais izvēloties vasaras riepas