Serviss

Autoservisa pieredzējušie un prasmīgie meistari gādās par Jūsu automašīnas veselību un labu gaitu. Mūsu datu bāzē tiks uzkrāta informācija par visām automašīnai veiktajām apkopēm un remontiem, uzstādītajām rezerves daļām un riepām, ar kuru Jūs jebkurā laikā varat iepazīties. Ilgākā laika periodā, tas ievērojami samazinās automašīnas ekspluatācijas izdevumus. Katrai automašīnai tāpat, kā cilvēkam, ir sava „slimības vēsture”. Zinot šo vēsturi ir iespējams savlaicīgi veikt nepieciešamos apkopes darbus „neielaižot slimību”, bet novēršot to jau „iekaisuma stadijā”.

Lasīt tālāk...

SIA "ReiLat" virsbūvju remonta un krāsošanas serviss darbojas saskaņā ar augstākajiem standartiem un ievērojot modernākās virsmas apstrādes un krāsošanas tehnoloģijas.

Mūsu virsbūves servisa speciālisti ir kvalificēti, pieredzējuši sava amata meistari, kuri ir pierādījuši savi profesionalitāti praksē. Mūsu darbiniekiem tiek nodrošināti kvalifikācijas celšanas kursi, kas veicina vēl lielāku darba efektivitāti un kvalitāti.

Lasīt tālāk...

Riteņu savirze-sagāzums
Savirzes regulēšana pie mums Jums nodrošinās  auto riepu  garāku, drošāku un ekonomiskāku nobraukumu!

Kas ir savirzes regulēšana?
Vienkārši sakot, riteņu savirzes regulēšana ir māksla precīzi izmērīt un tad novietot riteņus uz Jūsu automašīnas tā, lai nodrošinātu vismazāko riepu nodilumu. Ja pareizi noregulēta savirze, tā būtiski pagarina riepu „dzīves” ilgumu, Jūsu auto uz ceļa jutīsies pārliecinātāk, būs drošāk to vadīt un Jūs ietaupīsiet savus līdzekļu uz degvielas patēriņa rēķina.

Lasīt tālāk...

Laicīgi un regulāri pārbaudot automašīnas elektrosistēmas stāvokli un nepieciešamības gadījumā veicot profilaktiskos darbus, jūsu automašīnas akumulators kalpos ievērojami ilgāk. Šādu pārbaudu mūsu servisā var veikt 10 minūšu laikā.

 

 

Lasīt tālāk...

Auto elektriķis/diagnostiķis

Ar katru gadu automobiļi kļūst arvien sarežģītāki. Ražotāji tajos iebūvē aizvien vairāk elektronisku sistēmu.Ja Jums ar to ir radušās problēmas, mēs jums spējam palīdzēt.

Lai apkalpotu daudzveidīgās automobiļu elektroiekārtas mūsu servisā strādā  zinošs un profesionāls autoelektriķis, kurš spēj atjaunot automobiļa normālu darbību:

Lasīt tālāk...

Kontakti

Rezerves daļas:        22008868
Serviss:                   26424253
Riepu tirdzniecība:     29212126
Riepu serviss:           22008869
Virsbūvju remonts:     28329537

Darba laiks

Pirmdien - Piektdien 8.00 - 18.00
Sestdien - 9.00 - 15.00
Svētdien - slēgts


Aptauja

Kas Jums ir noteicošais izvēloties vasaras riepas