Bremžu pārbaudeServisā veicam bremžu kluču, loku, disku nomaiņu, stāvbremžu loku maiņu, disku apvirpošanu, bremžu suportu un cilindru remontu

Lai noteiktu bremžu darbības efektivitāti un tehnisko stāvokli, diagnostika bremžu sistēmai javeic uz stenda. Bremžu sistēmu defekti tieši ietekmē satiksmes drošību uz ceļa.

Galvenie defekti bremžu sistēmā ir:

  • vāja bremžu darbība,
  • nevienmērīga bremzēšana vai riteņu bloķēšanās,
  • nevienmērīga bremžu darbība uz vienas no asīm, 
  • gaisa iekļaušana bremžu hidrauliskās piedziņas sistēmā, 
  • bremžu šķidruma noplūde.
     

Nevienmērīga bremžu darbiba mehanismos uz vienas ass rada automašīnas slīdēšanu vai buksēšanu, un visbiežāk tas saistīts ar nepareizu regulējumu bremžu sistēmā. Gaisa Iekļūšana hidrauliskās piedziņas sistēmā samazina bremžu spēku, kas izpaužas palielinātā elastībā, nospiežot bremžu pedāli - normālai bremzēšanai ir niepieciešams spiest pedāli vairākas reizes.

Mēs varam novērst šķidruma noplūdi, atgaisot bremžu sistēmu, noregulēt atstarpi starp klučiem un trumuļiem, noregultēt brīvgaitu mehāniskās stāvbremzes sistēmā, pārbaudīt bremžu pastiprinātāja darbību.

Pie bremžu kluču nomaiņas vienmēr rekomendējam veikt bremžu disku apvirpošanu, bet nepārsniedzot minimālo noteikto disku biezumu. Tas nodrošinās ilgāku bremžu kluču ekspluatāciju un uzlabos automašīnas bremzēšanu.


 

Kontakti

Rezerves daļas:        22008868
Serviss:                   26424253
Riepu tirdzniecība:     29212126
Riepu serviss:           22008869
Virsbūvju remonts:     28329537

Darba laiks

Pirmdien - Piektdien 8.00 - 18.00
Sestdien - 9.00 - 15.00
Svētdien - slēgts


Aptauja

Kas Jums ir noteicošais izvēloties vasaras riepas