Riteņu savirze-sagāzums
Savirzes regulēšana pie mums Jums nodrošinās  auto riepu  garāku, drošāku un ekonomiskāku nobraukumu!

Kas ir savirzes regulēšana?
Vienkārši sakot, riteņu savirzes regulēšana ir māksla precīzi izmērīt un tad novietot riteņus uz Jūsu automašīnas tā, lai nodrošinātu vismazāko riepu nodilumu. Ja pareizi noregulēta savirze, tā būtiski pagarina riepu „dzīves” ilgumu, Jūsu auto uz ceļa jutīsies pārliecinātāk, būs drošāk to vadīt un Jūs ietaupīsiet savus līdzekļu uz degvielas patēriņa rēķina.Kad ir jāveic savirzes regulēšana?

* Ja stūres rats neatrodas taisni, Jūsu auto „velk” uz vienu vai otri pusi, vai „staigā” pa ceļu braucot taisni.
* Pēc „tikšanās” ar bedri vai kādu šķērsli.
* Ja nomaināt riepas Jūsu automašīnai.
* Mēs iesakām savirzes regulēšanu veikt divas reizes gadā, lai nodrošinātu, ka Jūsu automašīna ir droši vadāma un palīdzētu pagarināt riepu kalpošanas laiku.


Divas biežākās problēmas, kas var izraisīt strauju riepu nodilums ir nepareizs sagāzums (Camber) un savirzes regulējums.


Sagāzums (Camber)


Šis mērījums nosaka, vai automašīnas riteņi atrodas vertikālā stāvoklī taisni uz augšu, vai novirzās  uz iekšu/āru.  Ja ir nepareizs sagāzums,  Jūsu auto jūtas tā,  it kā stūre to vilktu uz abām pusēm. Pareizs sagāzums nodrošina maksimāli lielu riepas protektora laukuma saskari ar ceļu, drošāku braukšanu pagriezienos, labāku bremzēšanu un samazina protektora nodilumu.

Savirze (Toe-in)


Ja Jūsu automašīnas priekšējie riteņi ir pārmērīgi savērsti uz iekšu (toe-in) jeb tie izskatās, kā baletdejotājas pēdas izvērstas uz āru (toe-out), tas var novest pie riepu malu „nograušanas” un pārmērīga protektora nodiluma, kā arī var izraisīt neprognozējamu  stūres reakciju.ReiLat Riteņu savirzes-sagāzuma regulēšanas pakalpojumi


Katras markas un modeļa transportlīdzeklim, ir dažādas kombinācijas šķērssagāzuma, garensagāzuma un savirzes mērījumiem. Tiem ir jābūt pareizi izmērītiem, novērtētiem un tos spēj pareizi koriģēt tikai pieredzējis speciālists.


Mūsu rīcībā ir jūsu transportlīdzekļu specifikācijas ar izmēriem, kā to iesaka automašīnas ražotājs, kā arī mums ir zināmi pamatprincipi, lai nodrošinātu labākos iespējamos regulēšanas rezultātus.


Mūsu pakalpojumi ietver:

Standarta regulēšana:
Priekšējo riteņu leņķu mērīšana un koriģēšana.

Vilces regulēšana:
Priekšējo un aizmugurējo riteņu leņķu mērīšana, leņķu korekcijas un saskaņošana uz priekšējiem riteņiem.

Četru riteņu savirze-sagāzums:
Priekšējo un aizmugurējo riteņu leņķu mērīšana, leņķu korekcijas un saskaņošana visiem četriem riteņiem.
 

Atcerieties, ka riepu pareiza aprūpe ir ne tikai savirzes regulēšana. Kā riepu speciālisti, spēj piedāvāt kompleksu riepu aprūpi un konsultācijas, lai dotu jums reālu naudas ietaupījumu un optimālu kalpošanas laiku Jūsu riepām.
 

Mēs iesakām regulāri, ik pēc 10 000km nobraukuma, veikt  sekojošus pasākumus:

-riteņu balansēšanu,

- riepu spiediena un rotācijas pārbaudes,

-stūres un piekares pārbaudes,

- bremžu pārbaudi.
 

Kontakti

Rezerves daļas:        22008868
Serviss:                   26424253
Riepu tirdzniecība:     29212126
Riepu serviss:           22008869
Virsbūvju remonts:     28329537

Darba laiks

Pirmdien - Piektdien 8.00 - 18.00
Sestdien - 9.00 - 15.00
Svētdien - slēgts


Aptauja

Kas Jums ir noteicošais izvēloties vasaras riepas