top of page

Rezerves daļas:

+371 22008868

Riepu tirdzniecība:

+371 29212126

VEIKALS

144683953_3756813154340365_4377072197150

RIEPU PIEPRASĪJUMS

Paldies par ziņu! Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā!

veikals riepas

RIEPAS

Riepu serviss:

+371  22008869

Riepu tirdzniecība:

+371 29212126,  riepas@reilat.lv

Profesionāli pārdevēji-konsultanti palīdzēs Jums izvēlēties un neapjukt plašajā riepu piedāvājumā. Ērtas un moderni iekārtotas riepu un disku tirdzniecības salona telpas ar plašu ekspozīciju, ērta uzgaidāmā zona ar WiFi riepu montāžas laikā - tas viss ir radīts Jūsu ērtībai!

Mūsu firmas darbinieku lielā pieredze un klientu uzticība ierindo mūs vienā no vadošajām vietām republikā riepu mazumtirdzniecības jomā. Iespaidīgā, vairāk, kā 1000 kvadrātmetru lielā riepu noliktava, kurā vienmēr atrodas vairāk kā 5000 riepu, spēj nodrošināt jebkuras klientu prasības.

 

Mūsu sortimentā ir arī riepas lauksaimniecības un industriālajai tehnikai, kravas automašīnām, motocikliem un citai tehnikai. Garantējam izdevīgākās iegādes cenas un ātrākās piegādes.

Mūsu noliktavā vienmēr atradīsiet:

 • pasaulē pazīstamu marku augstas kvalitātes jaunas riepas

 • budžeta klases riepas, kuru cena vienmēr atbildīs to kvalitātei

 • kvalitatīvas, profesionāli atjaunotas riepas (ar 2 gadu garantiju)

 • īpaši pārbaudītas un atlasītas, mazlietotas riepas no Eiropas, Skandināvijas.

 • Motociklu, kvadraciklu un skūteru riepas par ļoti izdevīgām cenām

veikals diski

DISKI

Veikals:

 +371 29212126

DISKI - tas ir skaisti!

Automašīnas diski ir vienkāršākais un ātrākais veids, kā individualizēt Jūsu auto, padarīt to atšķirīgu, 

 

Iesakām diskus piemeklēt pēc dizaina piemērotus tieši konkrētai automašīnai. Lai to izdarītu, mēs fotografējam auto un ar speciālu datorprogrammu piemeklējam vispiemērotākos diskus. Jums ir iespēja aplūkot uz ekrāna vieglmetāla disku "pielaikošanu" tieši Jūsu automašīnai.

Mūsu noliktavā plašā sortimentā ir pieejami arī kvalitatīvi lietoti diski no Vācijas.

 

veikals akumulatori

AKUMULATORI

Veikals:

 +371 29212126

Ierodoties autoveikalā, lai iegādātos akumulatoru, galvenais ir zināt savas automašīnas tehniskos parametrus - dzinēja tilpumu, veidu un automašīnas marku, modeli. Šeit noderēs arī automašīnas tehniskā pase. Pārdevējs - konsultants palīdzēs orientēties tehniskajos parametros, konsultēs par katra piedāvātā akumulatora īpatnībām, un ar kataloga palīdzību piedāvās tieši Jūsu vajadzībām atbilstošāku risinājumu, kā arī garantiju un nepieciešamo servisu.

 

Kad akumulators ir nopirkts:

 1. Katrs akumulators tiek tirgots kopā ar lietošanas pamācību - garantijas talonu, kas noteikti ir jāizlasa pirms akumulatora ekspluatācijas sākuma.

 2. Tiklīdz rodas kaut nelielas problēmas ar akumulatoru, noteikti jāgriežas garantijas servisā.

 3. Vismaz reizi 6 mēnešos vai pie pirmā nedrošā starta, pārbaudīt akumulatora uzlādes līmeni

SVARĪGI - iegādājoties akumulatoru, pieprasiet, lai pārdevējs pārbauda akumulatora uzlādes līmeni, kurš NEDRĪGST BŪT ZEMĀKS PAR 12,5V, un to ieraksta garantijas talonā!

Akumulatora ekspluatācija ziemā – to ir svarīgi zināt!

Daudziem autovadītājiem ir pazīstama situācija, kad ziemas aukstajā laikā automobilis atsakās darboties, jo akumulators ir nepietiekami uzlādēts. Visbiežāk no darba kārtības akumulatora bateriju izved tieši tā nepareiza ekspluatācija. Jāatceras, ka ziemā akumulatora baterija darbojas pastiprinātā režīmā, un, lai tas efektīvi veiktu savas funkcijas – būtu elektriskās strāvas, nevis lieku raižu avots – ir nepieciešama nopietna pieeja akumulatora izvēlē, kā arī turpmākajā apkopē un ekspluatācijā.

ATCERIETIES!  Lai pēc katras automašīnas iedarbināšanas akumulatora uzlādes līmenis atgrieztos sākotnējā stāvoklī,  nepieciešams 20-30 minūtes ilgs brauciens normālā režīmā. Ja braucieni ir īsāki, akumulators pakāpeniski izlādējas un ir OBLIGĀTI nepieciešama tā uzlādēšana ik pēc 2-3 mēnešiem!

 

Kā izvēlēties kvalitatīvu akumulatoru ziemai?

Lai akumulators efektīvi veiktu savas funkcijas, to nepieciešams iegādāties specializētajos veikalos, kur prece ilgi neuzkavējas, jo ilgstošas glabāšanas gadījumā akumulators sāk zaudēt savas īpašības. Ja nosauksiet sava transportlīdzekļa pamatparametrus, kā arī braucienu tipu (gari/ īsi) un to biežumu, konsultants piemeklēs transportlīdzeklim vislabāk piemērotu akumulatoru. Tādos centros tiek īstenota arī pareiza akumulatoru bateriju glabāšana, kas garantē to turpmāku ekspluatāciju bez jebkādām problēmām.

 

Kas jāņem vērā, ekspluatējot akumulatoru ziemā?

Jāatceras, ka ziemas periodā tieši no akumulatora uzlādes līmeņa ir atkarīgs, cik ātri sāks strādāt automobiļa dzinējs. Uzlādes līmenis ir tieši atkarīgs no automobiļa ekspluatācijas apstākļiem. Tas nozīmē – ja bieži tiek darbināts dzinējs un braukti nelieli attālumi, akumulators praktiski neuzlādējas un tam ir nepieciešama papildus uzlādēšana. Speciālisti iesaka uzlādēt akumulatora bateriju ne retāk kā reizi 2-3 mēnešos, atkarībā no automobiļa ekspluatācijas apstākļiem.

 

Kādas automobiļa ierīces nodrošina akumulatora drošu darbību ziemas periodā?

Akumulators uzticami strādās, ja ar to saistītie mehānismi – ģenerators, starteris un citi elektrosistēmas elementi – darbosies korekti. Pirms ziemas sezonas sākuma derētu pievērst īpašu uzmanību elektrosistēmas elementu tehniskā stāvokļa pārbaudei.

 

Ko iesākt ar vecu, nedarbojošos akumulatoru?

Atgādinām, ka akumulators par 99% ir pārstrādājams produkts. To nekādā gadījumā nedrīkst izmest sadzīves atkritumos, jo tajā esošās bīstamās toksiskās vielas, nonākot apkārtējā vidē, var nodarīt nopietnu kaitējumu ekoloģijai. Utilizācijas problēmas risināšanai mēs piedāvājam speciālu akciju - atnesot veco akumulatoru vai pat vairākus, saņemat attiecīgu atlaidi jauna akumulatora iegādei.

veikas eļļas un smērvielas

EĻĻAS UN SMĒRVIELAS

Veikals:

 +371 22008868

Produktu piedāvājums ir ļoti plašs, un domāts visu autobraucēju vajadzību apmierināšanai, tāpēc ir ļoti svarīgi no šī produkcijas sortimenta izvēlēties eļļu, kas ie piemērota un der tieši Jūsu automobilim.

Champion produkciju kopš 1955. gada ražo Beļģijā dibinātā kompānija Wolf Oil Corporation, kas ir viens no lielākajiem un vecākajiem neatkarīgiem auto eļļošanas materiālu piegādātājiem Eiropā. Champion produkciju augsti novērtējuši daudzi auto industrijas pārstāvji. Tādi pasaules autobūves giganti kā Honda, Opel, Chevrolet, Isuzu, Cadillac un daudzi citi, Champion eļļas iekļāvuši savā oriģinālkomplektācijā, tās izmanto arī visā automobiļu pēcpārdošanas garantijas apkopes laikā.

Kāda tieši eļļa vai smērviela piemērota Jūsu transporta līdzeklim?

To Jums palīdzēs izvēlēties meklētājs oficiālā Champion mājaslapā sadaļā Recommendation: www.championlubes.com

veikals rezerves daļas

REZERVES DAĻAS

Veikals:

 +371 22008868

Profesionāli rezerves daļu pārdevēji - konsultanti palīdzēs Jums neapjukt plašajā automašīnu rezerves daļu piedāvājumā un izvēlēties tieši Jūsu vēlmēm atbilstošāko. Visām mūsu piedāvātajām rezerves daļām tiek nodrošināta līdz 3.gadu ražotāja garantija un Jūs varat būt droši, ka iegādāsieties tikai kvalitatīvas detaļas.

 

Mūsu firma analogo rezerves daļu nodrošināšanā sadarbojas ar vadošajiem uzņēmumiem šajā nozarē. Piedāvājam arī oriģinālās rezerves daļas Eiropā, Japānā, Āzijā un ASV ražotajām automašīnām no Eiropas noliktavām.
 

auto ķīmija

AUTO ĶĪMIJA

Veikals:

 +371 22008868

Īpaši izvēlēti un atlasīti automašīnu kopšanas un tīrīšanas līdzekļi. kas nodrošina augstu pielietošanas efektivitāti

 • salonu tīrīšanai

 • ādas tīrīšanai un apstrādei

 • auduma tīrīšanai un apstrādei

 • virsbūves kopšanai, tīrīšanai

 • ātrai virsbūves apstrādei ar mitrumu atgrūdošām NANO piedevām

 • Nano keramiskie pārklājumi virsbūvei

 • Nano pārklājumi stikliem

 • disku tīrīšanai, mazgāšanai, apstrādei

Visus līdzekļus uz vietas iespējams nodemonstrēt un pārliecināties par to efektivitāti

 

bottom of page